previous arrow
next arrow
Slider

آنچه بسته بندی شما را متمایز می کند ...

امروزه فروشگاه‌های بزرگ در فروش کالا گوی سبقت را از فروشگاه‌های کوچک‌تر ربوده‌اند، چرا که مسیر طولانی و وقت ناکافی برای خرید، مشتریان را ترغیب می‌سازد از فروشگاه‌های بزرگ خرید خود را انجام دهند چرا که به سهولت می توانند کالای مورد نیاز خود را از بین انواع مشابه آن گزینش کرده و اقلام زیادتری را یک جا خریداری کنند.

مشتری برای انتخاب محصول مورد نیاز شاید تنها چند لحظه فرصت دارد، با توجه به این موضوع تولیدکنندگان بایستی با دقت، وسواس و هوشیاری هر چه بیشتر از هر امکانی برای بهتر و بیشتر دیده شدن بهره گیرند تا در بازار رقابتی امروز موفق باشند. بی شک محصولی بیشتر از سایرین امکان انتخاب شدن دارد که در مرحله نخست دارای بسته‌بندی شایسته، زیبا و در یک کلام متمایز باشد.

مجتمع چاپ و بسته‌بندی نفیس – ماتریس به عنوان شریک موفقیت‌های مشتریان خود، همواره در تلاش است که بهترین و به روزترین امکانات را در کیفیت و خلاقانه‌ترین ایده‌ها و طراحی را در گرافیک بسته‌بندی به آنان پیشنهاد کند.

راه‌های تمایز بسته بندی محصولات شما

چاپ متالایز

چاپ متالایز با تقویت جلوه های بصری، براقیت و درخشندگی فوق العاده، گستره وسیعی از رنگ به مشتری نمایش خواهند داد.

یووی ماتریکس

یووی ماتریکس از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا است که مجتمع چاپ ماتریس برای اولین بار در سطح خاورمیانه به مشتریان خود معرفی نموده است.

روکش هایبرید

از طریق روکش هایبرید، ایجاد جلوه های مات و شفاف به طور همزمان بر روی محصول امکان پذیر خواهد شد.

مشتریان ارجمند و همراهان گرامی

اکنون که با عنایت خداوند متعال و پس از سال ها تلاش و کوشش، موفق به نصب مدرنترین تجهیزات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ در کشور شده ایم، ضمن شکرگذاری به درگاه احدیت، قدردان همراهی شما بزرگواران هستیم.

بی شک، تداوم و استمرار موفقیت های ارزشمند گذشته مجتمع چاپ وبسته بندی نفیس – ماتریس و رشد و توسعه آن در آینده مرهون خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه کارکنان و پشتیبانی و حمایت مثال زدنی شما بزرگواران است، که در پیمودن این مسیر همواره خود را شریک موفقیت های شما عزیزان دانسته و رضایت مندی مشتریان را به عنوان اصلی ترین و مهم ترین رکن شرکت، سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و با تلاش مستمر، در پی استحکام و استمرار رابطه متقابل با مشتریان می باشد.

از این رو به حضور مداوم و موثر مشتریان ارزشمند به مثابه سرمایه های معنوی در کنارمان به خود می بالیم، چرا که حفظ شخصیت کاری این مجموعه و تداوم سیاست توسعه و ورود به عرصه رقابت جهانی با جدیدترین و اولین تکنولوژی ها صرفاً با مشارکت مشهورترین برندهای کشور امکان پذیر بوده است و تنها با موفقیت مشتریان، از عملکرد مجتمع رضایت کامل خواهیم داشت.