چاپ هایبرید یا چاپ Hybrid از گزینه چاپ خاص، کیفیت ویژه چاپ را تضمین می کند. چاپ هایبرید جعبه خاص، که مخاطبان را شگفت زده می کند.در دنیای بازاریابی و فروش هیچ چیز، جایگزین یک بسته بندی خوب نیست؛ و دقیقا به همین علت است که برندهای بزرگ و کوچک، زمان و هزینه زیادی را در بخش طراحی و بسته بندی محصولاتشان صرف می کنند. با پیشرفت تکنولوژی و ورود دستگاه های جدید و مدرن به این عرصه، هر چند وقت یکبار شاهد تحولی در صنعت چاپ و صنعت بسته بندی هستیم.

چاپ هایبرید و جعبه هایبرید جدیدترین تکنولوژی در امر بسته بندی محصولات مختلف است. با کمک چاپ هایبرید و دستگاه های پیشرفته آن می توان انواع جعبه خاص را تولید نمود که چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند.

چاپ هایبرید چیست؟

اساسا کلمه هایبرید به دستگاه هایی اطلاق می شود که کارکردهایی دوگانه داشته و یا از ترکیب دو تکنولوژی متفاوت بهره می برند. از ترکیب دستگاه های چاپ فلت UV و افکت خاص، تکنولوژی چاپ قدرتمندی به وجود آمده که در اصطلاح به آن چاپ هایبرید می گویند. چاپ ها و بسته بندی های تولید شده با کمک این تکنولوژی، استقامت و زیبایی را به طور همزمان به مخاطبان هدیه می دهند.

در تولید جعبه هایبرید از پوشش های متنوعی همچون ورنی استفاده شده تا تمامی سطح جعبه انعکاسی خیره کننده در تمامی دامنه رنگ های شفاف و مات داشته باشد. بر روی این جعبه ها امکان حکاکی و چاپ های چند رنگ وجود دارد و به همین دلیل هر روز به محبوبیت این تکنولوژی افزوده می شود.

فرآیند چاپ سریعتر، پایدارتر و باکیفیتی بالاتر، از شاخص ترین ویژگی های چاپ هایبرید است. در ضمن اینکه در چاپ هایبرید بدون استفاده از پلیت های گران فتو پلیمری، جلوه­های خاصی ایجاد می­شود که چاپ هایبرید را گزینه ی ویژه­ی که اکثر برندهای بین المللی کرده است.

در دنیایی که هر روز شاهد ظهور برندهای جدید هستیم، بازار به قدری رقابتی است که تنها برندگان، شرکت هایی هستند که بتوانند با رقبای خود تمایزی منحصر به فرد و ستودنی ایجاد نمایند. هیچ محصولی حتی با خلاقانه­ترین کمپین­های بازاریابی و تبلیغاتی نیز قادر نخواهد بود بدون یک بسته­بندی جذاب، به خانه مشتریان راه پیدا کند، چاپ هایبرید از این جهت می تواند بهترین گزینه باشد.

در روش هایبرید در چاپ ایجاد جلوه های مات و شفاف و همچنین زبری و نرمی به طور همزمان امکانپذیر است، به این صورت که در آخرین واحد چاپ هایبرید، از طریق یک پلیت ورنی طرح دار اعمال می شود و سپس به وسیله سیستم چمبر داکتر بلید لایه ای از ورنی براق یووی روی آن اضافه می شود.افکت ها، کیفیت بالا و تنوع طرح و رنگ در جعبه هایبرید باعث شده است تا بسیاری از تولیدکنندگان اقلام لوکس، به استفاده از این جعبه خاص روی آورند. مشتریان شما قطعا در مواجهه به این جعبه خاص نه تنها لذت بصری خواهند برد، بلکه تفاوت جنس و متریال به کار رفته نیز آنها را مجذوب خود خواهد کرد.

چاپ ماتریس به عنوان تولید کننده چاپ هایبرید توانسته است پیشنهادات منحصر به فردی را به مشتریانی که به بهترین بسته بندی ها می اندیشند ارائه نماید از جعبه ادکلن، جعبه سیگار، جعبه شکلات، جعبه زعفران گرفته تا محصولات صنعتی از جمله جعبه قطعات خاص و منحصر به فرد خودرو گزینه چاپ هایبرید را گزینه مناسبی برای خود تلقی می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.