ما الذی یجعل مغلفاتکم متمیزة


امروزه فروشگاه‌های بزرگ در فروش کالا گوی سبقت را از فروشگاه‌های کوچک‌تر ربوده‌اند، چرا که مسیر طولانی و وقت ناکافی برای خرید، مشتریان را ترغیب می‌سازد از فروشگاه‌های بزرگ خرید خود را انجام دهند چرا که به سهولت می توانند کالای مورد نیاز خود را از بین انواع مشابه آن گزینش کرده و اقلام زیادتری را یک جا خریداری کنند.

مشتری برای انتخاب محصول مورد نیاز شاید تنها چند لحظه فرصت دارد، با توجه به این موضوع تولیدکنندگان بایستی با دقت، وسواس و هوشیاری هر چه بیشتر از هر امکانی برای بهتر و بیشتر دیده شدن بهره گیرند تا در بازار رقابتی امروز موفق باشند. بی شک محصولی بیشتر از سایرین امکان انتخاب شدن دارد که در مرحله نخست دارای بسته‌بندی شایسته، زیبا و در یک کلام متمایز باشد.

مجتمع چاپ و بسته‌بندی نفیس – ماتریس به عنوان شریک موفقیت‌های مشتریان خود، همواره در تلاش است که بهترین و به روزترین امکانات را در کیفیت و خلاقانه‌ترین ایده‌ها و طراحی را در گرافیک بسته‌بندی به آنان پیشنهاد کند.

الطرق التی تمیز مغلفاتکم

الزبائن الأعزاء والزملاء الکرام

حالیا بعد التوفیق من الله عزوجل و بعد سنوات من بذل الجهود نجحنا بترکیب احدث التجهیزات قبل الطباعة، الطباعة و بعد الطباعة فی البلاد، و بعد الحمد و الشکر لله، نشکر مساندتکم لنا ایها السادة الکرام.

بدون ادنی شک ان سبب الأستمراریة و النجاحات السابقة لمجمع نفیس-ماتریس و تنمیتها فی المستقبل مرهوق بالخدمات المخلصة و جهود العاملین و دعمکم و مساندتکم لنا الیها السادة الکرام و بعد السیر فی هذا السیاق نحن نعتبر انفسنا شرکاء فی نجاحاتکم.

و من اهم قواعد و ارکان الشرکة هو الحصول علی رضا و استحسان الزبائن الکرام

و مع الجهود المستمرة نسعی الی تقویة و استمرار العلاقات فیما بیننا و بالحضور الدائم للزبائن الکرام نعتبرها راس مال ودعم معنوی للشرکة. و للحفاظ و الاستمراریة و تنمیة المجمع و الدخول فی صعیدالرقابة الدولیة نحن نقوم باستخدام اول و احدث انواع التقنیات الحدیثة فهی لاتتم الا بمشارکة اشهر المارکات فی البلاد. نکون راضیین کل الرضا عندما نری نجاحات و التوفیق للزبائن الکرام.

ادامه مطلب

مفاخرنا